Plašs un daudzveidīgs palodžu piedāvājums

Uzņēmuma “Lukss logi” sortimentā ir vairāku veidu palodzes, kuras var pielāgot gan atšķirīgiem interjeriem, gan arī ēku ārējām fasādēm, radot vienotu un pievilcīgu koptēlu. Piedāvājumā atradīsiet iekšējās un ārējās palodzes atšķirīgās cenās, ar dažādām funkcijām, kā arī pielietošanas veidiem, sākot ar dzīvojamām mājām un beidzot ar ekskluzīviem namiem.

Izturīgas un viegli kopjamas ārējās palodzes

Pie mums Jūs varat iegādāties cinkota tērauda palodzes. Tās pieejamas gan bez pārklājuma, gan arī ar trīs dažādu veidu pārklājumiem:

 • Pural – šis pārklājums ir 50 mikronus biezs. Tā kā Pural pamatā ir poliuretāns, tas ir īpaši izturīgs ne tikai pret mehānisku ietekmi, bet arī UV starojumu;
 • Plastizols (PVC) – salīdzinot ar citiem veidiem, šim pārklājumam nav tik augsta izturība pret UV stariem un temperatūru maiņu. Taču šādas palodzes neietekmē korozija vai mehāniski triecieni;
 • Poliesters (PE) – šī būs ekonomiska izvēle tiem, kas meklē viegli kopjamu ārējo palodzi. Tāpat tā vienlīdz labi spēj izturēt temperatūras izmaiņas un nerūsē, taču nav tik izturīga pret triecieniem.

Elegantas un videi draudzīgas dizaina palodzes

Ja meklējat elegantu un oriģinālu risinājumu savam mājoklim vai citām telpām, Crystallit dizaina palodzes būs īstā izvēle. Tām ir trīs kategorijas:

 • Glancētas;
 • Matētas;
 • Krāsainas.

Visas dizaina palodzes ne tikai izskatās pievilcīgi un ir viegli kopjamas, bet ir arī īpaši izturīgas pret mehānisku ietekmi (piemēram, saskrāpēšanu vai spiedienu), jo to pamatā ir spēcīga konstrukcija un stipras sienas. Tāpat šīs gludās palodzes saules staros neizbalēs, tās neietekmēs tvaiks vai mitrums.

Ja Jums ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvus un videi draudzīgus produktus, šīs palodzes noteikti atbildīs Jūsu standartiem, jo tās tiek ražotas, neizmantojot smagos metālus.

Ugunsizturīgas un mitrumizturīgas iekšējās PVC palodzes

Neatkarīgi, kurā telpā plānojat palodzes izmantot, mūsu piedāvājumā varēsiet atrast savām vajadzībām atbilstošu modeli. Ekoloģiski tīrā sastāva iekšējām palodzēm ir vairākas priekšrocības, tajā skaitā:

 • Tās var uzstādīt arī telpās, kur ir paaugstināts mitruma līmenis, piemēram, vannas istabā vai virtuvē;
 • Iekšējās palodzes teicami izolē siltumu;
 • “Lukss logi” piedāvājumā ir vairāku toņu palodzes telpām;
 • Palodzes neietekmē mehāniski triecieni vai UV stari, kā arī to materiāls ir nedegošs;
 • Plēves pārklājums neļauj tās montāžas laikā sabojāt.

Ekonomiskas un viegli lietojamas kokskaidu palodzes

Ja meklējat vienkāršas un salīdzinoši lētas palodzes, kuras neietekmē ārējie apstākļi un ir viegli kopjamas, laba izvēle būs kokskaidu plākšņu palodzes, kurām ir biezs, laminēts pārklājums. Palodzes ir ne vien pievilcīgas, bet arī mitrumizturīgas (nepiebriest un nemaina formu), turklāt tās var ērti izgatavot Jums vēlamajā izmērā un tonī (izvēlieties no septiņiem toņiem).