Uzturoties telpā, neatkarīgi, vai tas ir mūsu mājoklis, darba birojs vai sabiedriska vieta, vēlamies justies droši un komfortabli. Viens no pašsaprotamiem, taču vienlaikus arī īpaši nozīmīgiem aspektiem, kas ietekme mūsu labsajūtu, ir ēkas logu kvalitāte.

Mūsu uzņēmuma “Lukss logi” darbības specifika ir saistīta ar logu un durvju tirdzniecību, uzstādīšanu un apkopi. Šajā jomā darbojamies jau 20 gadus, tādēļ, pateicoties bagātīgajai pieredzei, zināšanām un prasmēm, spējam piedāvāt klientiem kvalitatīvu produkciju un pakalpojumus, kas atbilst augstiem drošības standartiem. Pie mums vēršas klienti, kas zina, kādas klases logus un durvis viņi meklē, novērtē individuālu un profesionālu pieeju, kā arī augstvērtīgu rezultātu.

Pilnvērtīgs preču un pakalpojumu klāsts

Logi un durvis ēkās pilda vairākas nozīmīgas funkcijas. Piedāvājam alumīnija, koka, kā arī PVC logus un durvis, kas izgatavotas atbilstoši Jūsu vajadzībām un gaumei. Papildus logu un durvju tirdzniecībai mūsu zinošie speciālisti arī sniedz konsultācijas labākā risinājuma izvēlei, veic produkcijas montāžu un apkopi.

Katru darbu veicam ar atbildību, precizitāti un cieņu pret klientu, nodrošinot gan produkcijai, gan pakalpojumiem arī garantiju. Tie, kas izmēģinājuši mūsu preces un pakalpojumus, labprāt atgriežas atkal un iesaka mūs saviem draugiem un tuviniekiem.

Jauni logi un durvis – acīmredzams un sajūtams komforts un mazāki tēriņi

Ja vēl domājat par to, vai mainīt vecos logus un durvis pret jauniem modeļiem, ņemiet vērā, ka šis lēmums var Jums sniegt vairākas nozīmīgas priekšrocības.

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ, mūsuprāt, būtu vērts ieguldīt jaunos logos vai durvīs, ir iespēja uzlabot siltumizolāciju mājoklī vai citās telpās. Samazinot siltuma zudumus, Jūs ne tikai varēsiet izbaudīt augstāku komforta līmeni, bet arī ietaupīsiet ilgtermiņā, jo apkures rēķinu summa samazināsies.

Transportlīdzekļu pārvietošanās un dažādi citi trokšņi nereti mēdz būt traucējoši, it īpaši, ja, piemēram, vēlaties baudīt atpūtu vai koncentrēties mācībām vai darbam. Kvalitatīvi logi un durvis, kurus piedāvājam savā sortimentā, nodrošinās arī lielisku skaņas izolāciju Jūsu komfortam jebkurā diennakts laikā.